BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Darbas Australijoje, Sidnėjuje

Sveiki, mielieji,

Ši tema turėtų būti įdomi ir Jums. Jin gana globali. Jau trys dienos kaip dirbu. Justas dar ieško savo svajonių darbo, o aš jau pradėjau dirbti. Taigi kaip visada nuėjau dirbti į pardavimus. Man atrodo as jau viską buvau pamiršęs apie tai ir iš tikro taip buvo. Kažkur buvo pradingęs tas mažas džiaugsmelis, entuziazmas rodos vadinasi.

Kaip surasti darbą Australijoje? Na čia irgi darosi sunku. Kaip ir visur turbūt. Kadangi aš ilgai neieškojau, nes žinojau ko ieškau. Gerų pardavėjų visada reikia - ar tai krizė ar ne. Ypač krizės metu jų reikia. Tad nuo to ir pradėjau. Eini ir ieškai ir sutinki reikiamus žmones, kurie parodo tinkamą kelią. Pardavinėjam paramos fondus - visgi aš jais susižavėjau.

Pirmadienį buvo pirma diena. Kaip pirma diena ganėtinai nebloga, nors ką čia meluot. Galvojau kad moku kalbėti angliškai, moku parduoti, esu aukštas ir dėl to pirkėjai iš manęs pirks ir to užtenka. Tačiau nei velnio - labiausiai kiša koją anglų kalba. Kad taip nemokėčiau kalbėti tai net pats nesitikėjau. Kažkodėl dažnai kažkas klausia - ar jūs kartais ne vokietis? Arba ne rusas? Bet turiu prisipažint paklausia tiktai tada kai aš ką nors išlemenu.

Antradienis

Juoda diena. Niekas neperka. Niekas su manim nekalba. Bet kažkas visgi pasirašo.

Vakare suprantu kad neturiu švarių marškinių. Juos išskalbiu ir tada suprantu, kad neturiu lygintuvo. Jeigu neturiu lygintuvo neturiu marškinių išvis Paskambinau visiems kam galėjau. Juk į darbą neisi susilamdęs. Ypač kai esu naujokas. Niekas nenorėjo padėt - liko vienintelė viltis. Parašyt šefui. Parašiau.. 1 nakties. Juokėmės su Justu, kad išmes iš darbo. Nu bet jeigu šefas humoro jausmo neturi, tai nėra man pas jį ko dirbti.

Trečiadienis

Ateinu iš ryto į darbą ir šefas pasikviečia į savo kabinetą. Parodo mano antradieio sutarti ir ją mano akyse perbraukia. Pasirodo pinigėlius gali duoti jaunimas mum tik nuo 21 metų. Teisybės nėra, bet šefas nuramina ir paguodžia. Apie lygintuvą nekalba. Jeigu nekalba jis, kalbu aš. Šefas pataria nusipirkti lygintuvą. Aš neturiu pinigų lygintuvui. Kalba baigta :).

Darbo diena angliškai išsireiškus “Horrible”. Niekas nenori su manim kalbėti - niekas nekalba (Matyt kalti mano sulamdyti marškiniai). Važiuojam metro su kolegomis, draugas amerikietis juokiasi, kad mano žvilgsnis toks tarsi norėtų kažką užmušti. Bet man tada kyla klausimas kodėl tos baimės nejaučia klientai?

Vakare iki trijų ryto mokausi savo dainelę. Dainuoju angliškai.

Ketvirtadienis

Lakštingala pragydo. Pradėjom dirbti gana vėlai. Šiandien atradau savo mėgstamiausią dainą, tad ji pakėlė mano nuotaiką. Ji pakėlė mano nuotaiką, aš pakėliau klientų nuotaiką. Aš pakėliau klientų nuotraiką, o jie pakėlė mano nuotaiką. Užburtas, bet malonus ratas, tiesa? Viskas sekasi ne taip kaip tikėjausi (O tikėjausi kaip visada, kaip šventieji, trečią dieną la la la la la). Šefas imitavo kad yra patenkintas mano pasiekimais, aš jam liepiau atsinešti rytoj lygintuvą. Šefas nesutiko.

Šiandien jaučiuosi pakankamai prastai. Bet jau išgyvent galima, tad matau, kad tobulėju. Kai pragysiu angliškai tada žiūrėsim toliau ką čia daryti. Kitą savaitę darbas pasiūlė važiuoti savaitei stažuotis į New Castle. Mažas miestukas netoli Sidnėjaus. Turbūt suprantat, jog netoli yra labai realetyvu. Aš apie tai galvoju.

Daina, kurios klausosi darbe visi (jos klauso todėl, kad aš jos klausau :))

Mano įspūdžiai

Mano ir tai tik mano asmeninė nuomonė. Geriausia pradėti kurtis svetimoje šalyje yra įsidarbinti pardavėju.

Pliusai:

išmoksti gana greitai ir skausmingai kalbą, sutaupai laiko kalbos mokymuisi, susirandi daug draugų. Šiuo metu dirbam su amerikiečiu (New York), Italu (Roma), Itale (Šefė), Libanas (nežinau aš to libano), PAR, Australija, Indonezija (Ofiso gražuolis). Kaip matote tikras internacionalas. Kur dar galima sutikti tokį? Visi iškalbūs, kai kurie pakankamai išsilavinę (Italas turi teisės magistrą), bet ką jis čia gali padaryti kai nemoka anglų kalbos. Ja ja, Tomaso, jeigu dabar skaitai šitą blogą - mokykis anglų kalbą ;).

Minusai:

Pardavimai yra tiems, kurie mėgsta iššūkius ir nemėgsta stabilumo, kūrį visada gali suteikti McDonalds. Tai yra pakankmai sakyčiau įdomiai nervingas darbas. Kaip kažkas pasakęs yra: Tai geriausia apmokama gerų darbuotojų profesija, ir prasčiausiai prastų. Na ir šiaip, tiems kas nemėgsta girdėti daug atsakymų “ne” turėtų būti sunku.

Apie darbą dar sunku kažką labai daug pasakoti kai tik pradedi. Kadangi dabar esu pakankamai liūdnas tai ir mano šis įrašas liūdnas. Bet jeigu kas nors rašys ir klaus patarimo, kaip susirasti darbą Australijoje. Aš visada patarsiu tik tiek - turi žinot ko nori. O dabar bedarbyste didėja, tad girdėjau, jog ir McDonalde konkurencija dėl darbo vietų.

Manau dar parašysim savo nuotykius ir (ne)išmanymą darbo paieškose.

Sėkmės mums ir Jums!

Tuk Tuk Australija!

Rodyk draugams

komentarai (118) | “Darbas Australijoje, Sidnėjuje”

 1.   JuliusAlis rašo:

  O algos kokios? :) Užteks lygintuvui nusipirkti iš pirmosios? :)

 2.   JustD rašo:

  nu ir lol :D tai ka pardavinejat? ora ar tamponus? :D

 3.   FooXaS rašo:

  Prisimink Gintali ir visas jo pamokas,manyciua tikrai pades.Buciau salia tai pasposintume su klientais..tai padeda!

 4.   Laura rašo:

  Ačiū, Mindaugai, už rutinę juoko dozę!! Manau anksčiau ar vėliau tu juos papirksi! ;)

 5.   Vadimas rašo:

  Sėkmės jums! Bent jau pažanga blogo rašyme pastebima kasdien, jeigu nepavyks pardavinėti - visada galėsit kreiptis į vietinį laikraštį užimti korespondento, rašytojo vaidmenį. :)

  P.S. Paskalbtas svajonių darbo shortlist'as. Deja, Justo jame nėra. http://www.islandreefjob.com/#/shortlisted-applicants

 6.   Jogile rašo:

  Tu drasuolis Minde! Tiesiai i pardavimus! Taip ir toliau, nera cia ko laiko svaistyti magdakams visokiems :)

  O jeigu pritruks pinigu, tai paskelbkit savo banko sasakita, susimesim po eura, bent jau ant lygintuvo :)

 7.   Dainius rašo:

  Tu super ;-)

 8.   V. rašo:

  O dieve noriu i asutralija!!!!!!!!!!!!

 9.   Donce rašo:

  Sveikuciai emigrntai gal kas zinote firmu susijusiu su dirbtinos zoles klojimu.PVZ fules stadijonu klojimu ir panas.

 10.   Mindaugas rašo:

  num zinom firmu su medienos klojimu, parketu klojimu. Su dirbtines zoles, emm.. num kazka esu mates, reiktu paklausinet :). Stadionu maciau daug, tai ir firmu yra :)

 11.   Ernestas rašo:

  Padekit patekti i Australija, noriu ten, svojoju apie australija, bet neisivaizduoju kaip patekti, http://www.liveinaustralia.com nelabai pasitikiu, ten praso moketi pinigus, o ar gausi viza tai neaisku, loterija kazkokia…
  tikiuosi gausiu atsakyma…

 12.   donatas rašo:

  Sveikucei. Patiko tai ka rase apie australija, as ir labai usinorejau ten, domejausi apie australijoje darbus tai ten per lietuviu firmas tai kaskokie vejai.
  Padekit australijos lietuvei isvaziuot ir man ten koki darbeli susirast;) skolingas nelikciau. bumsas5@one.lt rasykit;)

 13.   mingass rašo:

  Num tai jeigu jau rasai jog noretum i Australija, tai bent pasta teisinga parasyk ;)))). Sukuriau vos ne eilerasti, o cia se tau, pastas ir grazina laiska. Pakopijuoju tau cia atsakyma:

  “Labas,

  Katik grizau is reggie :). Kas cia i Australija uzsinorejo? :)))

  Kaip i Australija isvaziuoti? :) Pasiimi viza, nusiperki lektuvo bilieta, jeigu nori ilgiau cia likti - turi studijuoti, issirink studijas ir mes taves cia jau lauksim. Lietuvaites pacios fainiausios vistiek - tad pamastyk dar :).

  Apie firmas turiu savo nuomone, nes jomis naudojausi pries vaziuodamas. Suprantu, jog atrodo, kad susiorganizuoti kelione tai jau labai didelis taciau is nera to ko negaletu padaryt alkanas lietuvis :D.

  Apie darbus? Kokio darbo ieskai? Kai kur galiu padeti gauti, kai kur deja deja vietu nelabai yra. Cia irgi krize kaip beziuretum, ir ziema. O ziema maziau turistu - maziau darbu. Rugseji, spali bus daugiau. Na kokius flajerius panesiot va galiu suveikt ir poryt:). Jeigu moki programuot, IT gali ir pats susiveikti darba. Programuotoju cia iesko.

  Atlyginimai? Num siaip apie 15$ per valanda. 20$ per valanda. zodziu 30-40Lt. Dirbt gali 20 val legaliai.

  Emm.. Kas dar cia? Num apie atlyginima. Tai klientu dar neturejom. Priimsim natura, paimk is Lietuvos svyturio pora, Juodos duonos (seniai ragavau), na ir dar gali ka nors, jau kadangi pasizadejai skolingas nelikti :)))). Taip sakant butum pirmas klientas - ka cia is taves nuplesi :)))).

  Tai tiek rodos. Jeigu turi klausimu gali uzduoti. Jeigu sugalvosi idomiu tai ir atsakysim :)

  Linkejimai;)


  mob. +61 403 722157″

 14.   darius rašo:

  kiek viza ir lektuvo bilietai kainuotu .lt?

 15.   Mindaugas rašo:

  hmm.. maciau is londono yra akcija i sidneju 800AUD i abi puses. siaip apie 4000Lt i abi puses.
  viza pabrango, anksciau kainavo ~1000Lt

 16.   Arvydas rašo:

  Sveiki ,

  Tautieciai ;] gal kartais galetumete patarti kokia viza pasirinkti , kokia butu realiausiai gauti ? ;] siuo metu esu Australijoje ,jei galite parasykite i mail ;] arvydaskubilius@yahoo.com.au buciau labai dekingas :)

 17.   Gagita rašo:

  sveiki, norejau pasiteirauti, keleta klausimeliu, del studiju :)
  jei galit parasykit i pasta, buciau lb dekinga.
  sekmes

 18.   Jelena rašo:

  Sveiki, as irgi susidomejau vaziuoti i Australija, nuejau i agentura ir paprasiau kad paskaiciuotu man kaina. Gavosi 8 menesem kaina su mokslais 13000lt. Ar imanoma vaziuoti ten be agenturos pagalbos?Ar bus pigiau?Ir kaip gauti viza jeigu ten ir studijuosi tuo paciu?
  Buciau labai dekinga uz atsakyma lenusecka@mail.ru

 19.   Toma rašo:

  Sveiki, as patekau i didziule beda…
  Siuo metu gyvenu Lietuvoje, Vilniuje. Istojau i Universiteta(neakivaizdziai), turejau toki darbeli, na pabadajant, bet uz komulaines susimokedavau. taciau mano darbeliui ne kas.. daugybe imoniu bankrutuoja, bankrutavo ir manoji.. dabar nei uz moksla nei uz komunalines(nes uz buto nuoma moka sesuo, pagal susitarima) net uz maista neturiu kuo susimoketi.. tai is ammos parsigabenu maisto atsargu. bet jei taip ir toliau tai dar ir mama pardes badauti. o ji taip pat bedarbe.
  neissivaizduoju ka daryti, galvojau apie tai, jog galeciau mesti studijas ir isvykti i uzsieni dirbti.
  kokia situacija australijoje? ar galeciau ten rasti darba?? prasau atrasykit…

 20.   As rašo:

  Sveiki,
  Norejau paklausti, kaip su stiuardeses darbu Australijoje? Kadangi pati pora metu toki darba dirbu, reikia kazka keisti, todel nusprendziau keisti ne darba, o darbo vieta :)))

 21.   Vyga rašo:

  Sveiki, tikrai labai idomiai aprasete viska ir tia mane sudomino. Labai noriu i Australija. Mindaugai gal gali padeti kazkiek. parasyk man i emaila vygrim@gmail.com . Dekui

 22.   Justina rašo:

  Sveiki,
  smagu buvo paskaityti jusu nuotykius, bet maziau smagu skaityt komentarus…Tie kas tikrai turi problemu ir nebeturi kur detis - patys dairykites, ieshkokit ir uz buvi kovokit, o ne meginkit kraut savo bedas linxmiems vyrukams, kuriu tikslas juk ir nebuvo susitempt visa Lietuva i Australija. Sekmes jums dideliausios vyrai ;)

 23.   mantas 21 rašo:

  Sveiki bedarbei (as taip pat). Turiu extrym pasiulyma. kas nori varyt i australija? renkames liaudis i grupe, kad butu smagiau ir varom. MYNDE aplankysim, gal darbo susirasim, gal MYNDE pades susirast, o gal ir ne. :D beje MYNDE lakykis, pagalba atvaro!!!! :D

 24.   mantas 21 rašo:

  Vyga palauk neisvaryk viens:) o Toma uzjauciu.

  AKCIJA!!! Gelbejam savus!!! gali dalyvauti kiekvienas.

 25.   mantas rašo:

  ka mynde su justu esat baige(mokslai) LT? ir ka jus ten mokotes?

 26.   Roberta rašo:

  Labai pritariu Justinai, perskaiciau komentarus ir net oda pasiurpo… Atleisk Mantai21, bet lietuviu supratimas apie Australija yra kitoks…Cia lietuviai atvaziuoja kad susipazintu su kitomis kulturomis, kad kiekvienas pasisemtu patirties-cia ir yra visas Australijos zavesys, o ne atvaryt su lietuviu grupe ir daugiau nieko nematyt apart lietuviu rato…Jei nori tokios bendruomenes, varyk i Londona, kur lietuvis lietuvi sutikes pereina i kita gatves puse…Gal tu cia ir pajuokavai, bet nuskambejo kazkaip ziauriai…Patikek, cia nei Mindaugui nei kam kitam, tikrai nereikia tavo lietuvisko palaikymo, ir taip puikiai visi susitvarkom.
  Negalvokit kad Australia yra pasaku salis, atvaziavot darbas padetas ir viskas paruosta jusu tolesniam patogiam gyvenimui…Jei Mindaugui ir Justui sekasi, tai gal del to, kad jie kazka galvose turi? Nereiskia kad jum atvaziavus taip pat pasiseks…Cia nuo asmenybes 90% viskas priklauso…Sidnejui tikrai netruksta atvykeliu is kitu saliu, ypac studentu, del to konkurencija cia yra kaip ir visur.
  Labai viliuosi, kad Australia ir toliau pasitiks tik issilavinusius ir intelektualius lietuvius, ir cia nebus geda pasakyti kad esi lietuvis.

 27.   Liudas rašo:

  Sveiki, nenoriu niekam uzkrauti jokios nastos, tiesiog noriu paklausineti apie universitetus, kuriuose butu galima pramokti anglu kalbos. Jei parasytumete man i pasta, tureciau keleta klausimu, i kuriuos sulaukes atsakymus, atvezciau lietuviskos duonos keleta kepalu ir skilandzio paskanauti :) Kaip atlygi uz atsakymus ;)
  Jei turesite noro lietuviskam kysiui lauksiu atsiliepimu i pasta zvigaitis@gmail.com

 28.   mantas 21 rašo:

  vaja roberta, neimk taip uzrimto. lygtai pats nezinojau situ dalyku. pats dabar randuos Penzace (Didzioji Britanija). neprasau pagalbos is kitu. zinau ka reiskia sutikt lietuvi svetimam kraste, greiciau papjaus negu pades. nieko blogo nenorejau pasakyt. sorry

 29.   Gintas rašo:

  Sveiki as ir noriu su draugeliu i Australija :) Rinktume skarbonkes kaip per filma Be namu negerai :D Priduotume ir valgyt turetume ko dar aisku skaidriosios gurksni padarytume :) Kaip ten kainos su cigaretem ir snapsu:) Jei kas padetu mums ten nusigauti atvezciau kelelius blokus sandzordzo ir snapso :)

 30.   Mindaugas rašo:

  Vajej, kiek daug komentaru :). Num tiems kas planuojat atvaziuoti visada laukiam. Lietuviai cia dar nepasieke anglijos lygio ir viliames nepasieks :).

  O visu kitu tai laukiam. Kuo daugiau “Chebros” tuo smagiau. Va ieskau kaip tik chebros rytoj i Bondi beach nulekti. Gal kas norit prisijungti?

 31.   strasgilka rašo:

  To Mantas21:

  Va būtent kad čia Australijoj greičiau padės nei papjaus, dėl to čia ir smagu :)

 32.   Roberta rašo:

  Nu ta strasgilka tai ta pati roberta, jei ka :)

 33.   Jurijus rašo:

  Sveiki.
  Noriu i Australija, jai kas realiai padetu, veliau atsiskaiticiau. Kaip sakoma nemoko surio nebuna.
  Esu IT inzinerius, programuoju C,C++,C#. Dirbu su .NET. Sio metu B2B developeris. paciam 27, sitoj sritij jau apie 7 metus. Sneku anglishkai ir visokios kitos smulkmenos.
  dreamdao@hotmail.com
  Jo ir sio metu gyvenu Lietuvoje.
  aciu.

 34.   LLL rašo:

  Svajoju i Australija maut, gerai butu. Na anglu moku tik niekaip nesiryztu, matai baile tipo…
  O tau linkiu taip ir toliau, laikykis brolau.
  sekmes.

 35.   Mindaugas rašo:

  To Jurijus:
  http://www.seek.com.au
  http://www.career.com.au

  Siulyciau rasyti, jog uz 4 men atvaziuoji ir jau ieskai darbo saunioje kompanijoje. Manau kad tikrai rasi ir patyrusiu IT zmoniu truksta.

  Kokios dar pagalbos tau gali reikti? Na patirties turi, geriau kreipkis del specialist vizos ir atlek :). Uztruks susitvarkyti visus dokumentus apie metus.

  Jiegu nori imigruoti kaip darbo migrantas siulyciau toki varianta.

  Dabar klausimas kokios tau pagalbos reikia?

  To LLL
  Num ateis laikas ir pasirysi :)

 36.   Rolex rašo:

  Mindaugai,

  kadangi aš tokioje pačioje situacijoje kaip ir Jurijus - IT specialistas su > 4m. patirtimi, norėjau pasiteirauti - kiek domėjaus tai mums yra galimybė apply’ inti tik keliais būdais - tai Skilled Indepened visa (apie kuria tu ir minejai) - jos kaina visumoje apie 6000 AUD arba susirasti sponsoriu Australijoje ir applyinti 457 Business Long Stay vizai (kaina apie 600AUD).
  Kadangi pirmas būdas yra kiek “brangokas” mums lietuviams, tai belieka antrasis - reiktų susirasti darbdavi Australijoje, kuris sutiktu buti tavo sponsorius ir kompensuoti visa. Taciau sio ekonominio nuosmukio metu man kyla abejoniu, ar daug darbdaviu Australijoje rinksis darbuotoja is uzjurio - neskaitant visu islaidu. Be to si viza yra tik laikina (iki 4m), ir ji neleidzia keisti darbdavio, bei praradus darba - tektu palikti Australija.

  Mindaugai, gal zinai kitu keliu del vizos gavimo kaip IT specui?
  Dekui tau uz pagalba.
  Sis klausimas man tikrai auktualus siuo metu..

 37.   Vytenis rašo:

  Sveiki. Noreciau patarimo is gyvenanciu ir dirbanciu tautieciu Australijoje. Esu logistas, baiges tarptautinio verslo kolegija ir turiu didmeneje firmoje 4 metu staza. Kaip Australijoje su logistikos, sandeliavimo ir pan darbais. Kokie atlyginimai sioje srityje daugmaz plius minus? Dekui uz ats….

 38.   Vytenis rašo:

  Sveiki. Noreciau patarimo is gyvenanciu ir dirbanciu tautieciu Australijoje. Esu logistas, baiges tarptautinio verslo kolegija ir turiu didmeneje firmoje 4 metu staza. Kaip Australijoje su logistikos, sandeliavimo ir pan darbais. Kokie atlyginimai sioje srityje daugmaz plius minus? Dekui uz ats…. witenius@gmail.com

 39.   Gedas rašo:

  labas :) klausimas australijos lietuviams :) dirbu su metalu ( tekinimas frezavimas slifavimas ir tt. virinu betkoki metala aliumini ir tt :) remontuoju automobiliu galvutes ir galiu jas uzturbinti kad daugiau arkliu butu :) ) ar tokiam zmogeliuku imanoma butu rasti darba australijoj? :)

 40.   Mindaugas rašo:

  Num klausimai labai geri, taciau ka as galiu pasakyti Jums kolegos. Diplomu cia jusu niekas neziures. Ziurint is Australijos VU nuo Zapyskio Universiteto nesiskiria, tad galit buti baige bet kuri. Zemes ukio universitetas taip pat tinka.

  Vyteni:
  Svarbu kad moketum anglu kalba ir sugebetum parodyti savo patirti. Paprastai imigrantams surasti kvalifikuota darba yra sudetingiau del visokiu ribojimu. Kaip antai vizos tipas duoda pliusu (arba minusu). As nezinau kaip veikia logistika ar sandeliavimas, taciau kiek isivaizduoju tokie zmones tikrai reikalingi. Jeigu angliskai kalbetum kaip australas be akcento tai manau jokiu problemu nebutu, kitu atveju patarciau uzeiti i google.com.au ir pabandyti pasiusti kelis uzklausimus tuom uzsiimanciom imonem. Geriau butu jeigu rasytum, jog esi Australijoje.

  to Gedas:
  Su tokia specialybe manau labai realu. Automobiliu cia daug ir nemanau, kad turetu kilti kazkokiu problemu isidarbinant. Praeitum per kelis autoservisus ir butinai ka nors surastum. Tokiu specialistu reik. Mano ex kolega australas per menesi uzdirbdavo 1000-1500AUD priklausomai nuo to kiek yra darbo, kol nusprende pakeisti darbo profili. Jis uzsiiminejo smulkiu tiuningu, masinu remontu.
  Frezavimo ir kiti darbai tikrai neisivaizduoju. Neteko su tuo susidurti.

  To Rolex:
  As pats asmeniskai susiduriau su sponsoriumi. Tai yra man darbdavys siulo pas ji likti ir jis taptu mano sponsoriumi. Tai sis budas man visai neblogas, na gal nebent darbdavys po vizos davimo gales mane visiskai kontroliuoti, kas man nepatinka. Kitas variantas tas brangesnis, kur turetum kreiptis del specialisto vizos, kuri gal kiek ir brangi, taciau jeigu planuoji ilgesniam laikui likti Australijoje tikrai labai gera. Galesi netgi studijuoti univeruose pigiau, nereikes mokytis, jeigu nenoresi. Taciau valdzia siu vizu gavima vis labiau ir labiau riboja, nes tikrai daug zmoniu nori cia atvaziuoti, o kaip zinia azijoj kone 3 milijardai gyvena. Jeigu priims tavo darbo Lietuvoje kaip normalia patirti tai manau viza turetum gauti.

  Rodos tiek :). Atleiskit kad neatrasiau iskarto.

 41.   Gedas rašo:

  o ce tie 1500 aud yra daug? :) kiek mazdaug pragywenimui reik normaliai gywenant, kaip lietuwoj? :)

 42.   mingass rašo:

  Litais apie 2000-2500Lt per menesi gyventi uztenka.

 43.   Gedas rašo:

  dekui uz info :)

 44.   mingass rašo:

  Jeigu megsti spaustis tai gali ir pigiau :). Gali ir uz 1000 :)

 45.   Gedas rašo:

  manau jei gywenti tai normaliai reikia gywenti , o kai nebera tiek pinigu tada ir reikia jau spaustis :))

 46.   tomas rašo:

  sveiki,

  o tai kiek galima sutaupyti keliaujant be Zip’o?
  jei vaziuojama del darbo, tai pigiausia butu imti anglu pamnokas, teisingai? kas yra paie 240AUD/sav, teisingai:)

  kitas klausimas- ar galima ten mokytis tarkim banglenciu trenerio ar gido , kanlu vedlio…ar kazko kito nei sedejimas paskaitose?

  tomas

 47.   mingass rašo:

  kazkur buvo straipsnis apie zip travel, tai paskaiciuok. Nuo zmogaus uzdirba kazkur nuo 2 tukst., tad mazdaug tiek ir gali tiketis sutaupyt idealiu atveju. Taciau beabejo idealaus nepasieksi, na tai pradek nuo puses to.. :)

  Del anglu studiju - priklauso kur studijuosi… Jeigu SELC, kuriam mes mokemes - taip. Kaina be nuolaidos ;).

  Gali mokytis ko tik nori, visos mokyklos tau atvers duris ;). Gali studijuot sriubu virimo mena, sunu vedlio mokslus, gali avis ganyt mokytis ir paskui vaziuot i NZ uzdarbiaut. Gali kompais zaisti mokytis, pasitelk fantazija ir google. Pinigas valdo!

  To Gedas:
  tiesa sakai.

 48.   Vidas rašo:

  Sveiki !
  Sveikinimai su ateinanciais naujais metais ir linkejimai is lietuvos.
  Trumpai apie reikala :) Mano vardas Vidas, 26 m.
  Turiu sveikatos problemu ar imanoma atvaziuoti i australija ir isitvirtinti ten? Jei galite i el. pasta parasykit: sientas@gmail.com

 49.   saulius9999 rašo:

  sveix kazin kaip su statybom reikalai ten su vidaus lauko apdaila betonavima muro- tinkavimo darbais turiu diplomus bet jie galioje tik europos saj ir del vizos gyvena mano tiotka 7m su australu apsizenijus gal but lengviau ten y lysti jei gimine gyvena? dekui

 50.   mingass rašo:

  To Saulius:

  Sveiks,

  Statybos vyksta, statybininku visada reikia ;). Na del diplomu nezinau, gal kas ir ziures i juos, in general juos gali pasidet i stalciu, bet siaip tai kodel nepabandzius ieskoti kokio darbo. Ypatingai jeigu zinai ka reik daryt ir turi patirties.

  del vizu tai tetos nepadeda, nebent sese ir brolis, mama, tete. Nebent tu kalbi pradzioj kazkiek tau padetu, tai nezinau - geriau pats tetos paklausk.

  To Vidas:
  Nepamenu ar tau atsakiau, bet sveikatos cia taisytis vaziuot nerekomenduoju.

 51.   Dovydas ir Rasa rašo:

  Sveiki :)
  suintrigavo Australija. darbas joje. Dvejus metus dirbu televizijoje ziniu tarnyboje redaktoriumi ir operatoriumi. Kaip manot ar su tokia patirtim ir aukstuoju issilavinimu butu imanoma rast panasu darba Australijoje?
  Aciu ir sekmes ;)

 52.   donatas rašo:

  noriu darbo australijoi elektriku ar darbu vadovu ir vadybininku dirbt. idomu ka ten galima uzdirbt? kokias islaidas menesui? išgyvent ir kaip ten mokama, kas savaite ar kas menesi ? noriu isvaziuot su drauge ar tai rekomenduojama? ar stipri lietuviška bendruomene

 53.   Mindaugas rašo:

  To Dovydas ir Rasa:

  pasidomekit. Sansai mazesni negu Lietuvoj, taciau atlyginimai turetu but didesni. google, resume.

  To Donatas:
  Paieskok darbo internete. Turetu atsirast darbo elektrikui ir viza gauti turetu but lengviau jeigu dar turi koki nors inzinerini issilavinima. Drauge galetu vaziuot su partner visa, taciau popieriukus pradekit tvarkytis jau vakar. Nes viza uztruks bent metus (kalbu apie permanent resident viza). Taciau jeigu norit atvaziuoti pastudentauti - tai gan greitai ;)

 54.   Arturas rašo:

  Sveiki,norejau suzinoti tik ,per ka man geriau butu susirasti darba austrlijoje ir ten isvykti.

 55.   Daine rašo:

  Sveiki, man 26 metai,, su draugu galvojame vaziuoti i Australija, turime ten viena pazistama, kuri jau kuri laika gyvena, tai siek tiek pradzioje padetu. Noriu pasitikslinti del darbo vizos, jeigu man darbdavys atsiuncia iskvietima ir padeda susitvarkyti darbo viza, tai reiskia, kad as pas ji ir turesiu dirbti? Kiek laiko uztrunka tas vizos tvarkymas? Ar geriau vykti kaip turistei ir tne mane idarbintu? Kaip geriau daryti?

 56.   Mindaugas rašo:

  To Daine:
  Pirma yra tokia viza - partner viza. Ji reikalinga tam, kad partneris galetu vaziuoti kartu. Tad jeigu vienas vaziuoja, tai kitas irgi gali atvaziuti. Ta prasme kaip darbo viza gautu. O jeigu abu gaunat darbo pasiulymus tai okey. Galit suktis, siaip partner viza gauti kiek teko girdet reik tvarkytis gan ilgai. ir daug popieriu uzpildyti.

  Darbo viza jus ipareigoja dirbti jeigu niekas nepasikeite vienus metus. Jeigutik darba nutraukiat, iskart keliaujat namucio.

  Darbo viza gali tvarkyti iki metu. Kazkas is Lietuviu gan greitai susitvarke, uztruko pora menesiu.

  Del to ar geriau vaziuot kaip turistei tai geriau is karto susitvarkyt. Bus daug paprasciau. Studento viza tai gali atvaziuot kaip turiste ir greitai pasikeisti, o cia darbo viza tai lengviau internetu.

 57.   Mindaugas rašo:

  To Arturas:

  http://www.seek.com.au
  http://www.carrerone.com.au
  gumtree.com.au
  http://www.google.com.au -> Looking for job, Work work work, job job job, wanna work, how to find a job in Australia.

 58.   Daine rašo:

  Ačiū, Mindaugai. Dar noriu paklausti. Dabar jis mums planuoja issiusti pakvietimus, o zinant musu tikslia atvykimo data sake ten jau jis pries 2 menesius sutvarkys dokumentus, ar taip ir buna? Ar mums nereikes nieko tureti su savimi, ar tik elektroninis variantas tas darbo vizos yra ar yra klijuojama kazkas i pasa? Koks mazdaug minimalus uzdarbis yra tarkim paprastam darbe?

 59.   Daine rašo:

  Dar noriu paklausti, o darba aš galiu keisti, ar jau privalau dirbti tik tame darbe?

 60.   jonas rašo:

  daine tu privalai dirbti tame darbe iki gyvenimo galo,,nebandyk nutraukti sutarties,,gal dar kokia nesamone noretum paklaust?

 61.   mingass rašo:

  Daine, tu privalai dirbti tame darbe. Tik nezinau kiek laiko.

  Va vienas lietuvis darbavosi ir kiek girdejau atleido ji, tai dabar kraunas lagaminus namucio.

 62.   sarunas rašo:

  as irgi ten ruosoius vaziuoti ar galetume susirasit

 63.   Inga rašo:

  Sveiki!
  Kaip jum sekasi? Ar laimingi ir patenkinti? Džiaugiatės Australija?
  Aš ir galvoju apie atvykima į šią šalį, bet reik su jum pasitart…
  Tikiuos susirašysim
  Linkėjimai!
  I.

 64.   Mindaugas rašo:

  Labas, Inga,

  O mes tave pazistam? :) Siaip tai paskubek su savo klausimais, nes dar i lietuva grisim :).

 65.   Loreta rašo:

  sveiki, benarsydama nete aptikau jusu foruma…;) truputi paskaitinejau jusu laiskus…;) ir susidomejau pagalvojau kad gal gausiu is jusu atsakymus i savo klausimus buciau labai dekinga jums uz tai. Noreciau pasiteirauti kaip jums pavyko adaptuotis australijoje? Kaip su darbu paieska ten, ar galima susirasti darba atvaziavus i australija turint turistine viza, nes kiek zinau darbo vizos Lietuvoje neduoda. Ir ar yra galimybe gauti darbo viza ? Kazkas is jusu minejo apie VU diploma kiek supratau pripazista….. o kaip del M Romerio diplomo jis kazka reiskia ten, nieko apie tai nezinote?
  labai lauksiu jusu atsakymu ….;)
  aciu is anksto

 66.   Mindaugas rašo:

  Labas, Loreta,

  Mes veikiausiai bandysime prasyti lietuvos, kad padetu lietuviams gauti working holiday vizos programa. Jeigu tau tai yra neskubu, tai junkis prie musu, eisim prie seimo papiketuot :) (juokauju). Taciau kazka reik daryt - broliai latviai working holiday vizas turi.

  Darba kaip turistui nebandziau. Turiu pora vietu kur galeciau dirbti kaip turistas ir niekas neklaustu manes nieko. Taciau siaip isivaizduoju vaikinams sunkiau, merginoms lengviau bunant turistais susirast darba.

  Mes esame studentai, tai ir dirbam kaip studentai.

  Kokiu tikslu tau diploma reik pripazint? Jeigu nori i universiteta cia stoti studijuoti tai veikiausiai pripazins o jeigu del darbo vizos tai nelabai. Nebent bandysi gauti permanent resident, tai skirtumo koki tu ten univera baigus kaip ir neturetu but, specialybe ir darbo patirtis skaiciuosis :).

 67.   Loreta rašo:

  la,
  Aciu uz toki greita atsakyma…:) nete skaiciau kad Lietuva neturi ambasados Australijoje kadangi nori apsisaugoti nuo masiskos migracijos na kazkas panasaus.
  Del diplomo pripazinimo klausiau nes manau jai jis ten butu kazko vertas tai butu lengviau darba susirasti. Tu minejai kazka apie “permanent resident” gali smulkiau parasyti kokia procedura viso to proceso? ( smalsu pasidare o koki darba gali gauti turistai?) pvz as susirandu atvaziavus darba, galiu po kiek laiko pateikti prasyma darbo vizai? Dar klausimelis,…;) ar Australijoje galima susirasti kur laikinai apsigyventi uz padoru uzmokesti kol susirasiu darba?
  Pats senai studijuoji Australijoje? Kaip ten mokslas, girdejau visokiu atsiliepimu del studiju uzsienyje, kad sunku arba kad lengva studijuoti?

 68.   Egis rašo:

  Seikas, Mindaugai,

  Kaip sekasi?

  Norejau pasidometi, kada zadi uzsukt i LT?

 69.   Agne rašo:

  Sveiki,
  labai nuotaikingi Jusu pasisakymai. Dziugu, kad dalinates savo patirtimi. Apie emigracija i Australija nebuvau galvojus, bet jau pamazu tokia mintis ateina i galva. Iskilo toks klausimas- ka patartumete pirmiau- ieskotis darbo ar prasyti vizos? Ir gal zinote kas tai yra Australian Blue Card (Working with children check)? Cia pagal kiekviena darbo sriti isduota viza? Nieko nesuprantu :-(
  Is anksto aciu ir sekmes Jums!!

 70.   Mindaugas rašo:

  Sveikas, Egi,

  Lauksi su gelem? :)

  To Agne:

  Aciu uz komentara :). As siaip asmeniskai patarciau iesoktis darbo jeigu turi galimybiu (ar patirties) ieskotis darbo normaliose kompanijose. Tai manau butu geriau. O tuomet vizos gali prasyt, nes viza gali bet kada gauti.

  Apie Australian blue card girdziu pirma kart. Tai deja nepasakysiu kazko tais ko tu nezinotum :).

 71.   Agne rašo:

  Labas Mindaugai,
  aciu uz greita atsakyma. Del tos blue card klausiau ne del saves- mano vyras sporto pedagogas. Pasiskaitinejau darbo pasiulymus, tai darbui su vaikais butent ir reikia to. O as pati dirbu pasaulinej kompanijoj, kurios filialas yra ir Australijoj- bandysiu prasyti perkelimo. Bet cia tik pamastymai kol kas.
  Na dar karta aciu ir sekmes jums!!

 72.   Daina rašo:

  labas! Kaip smagu, kad radau si bloga su taip geranoriskai ir operatyviai pateikiamais patarimais.. Kadangi turiu daug klausimu, gal galetum duoti savo e-pasta, butu patogiau pabendraut? :). Aciu.

 73.   Mindaugas rašo:

  aciu,

  investavimas@gmail.com

 74.   Justas rašo:

  sveiki! :)
  iskilo klausimas! turiu LR pasa (zalia),ar jis tinka kelenei i australija? ar visgi reikia keist i Raudona?:/

 75.   Egis rašo:

  Sveikutis, bus ir geliu :)

  Idomi salis ta Australija, siaip ir Lietuvoj neblogai turiu darbo atzvilgiu, bet kazko neveza.

  Norisi nauju issukiu, o Australija taip vilioja.
  Todel ir paklausiau kada i Lt uzsuksi, detaliau issiaiskinti, ko ten vaziuoti? :)

 76.   Mantvis rašo:

  Sveikas, kuriamtu mieste apsistojes? as buves Sydney 2002-04 metais ten, planuoju greitu metu atvaziuot vel ilgesnem laikui, noreciau su tavim pakalbet jeigu iseina, mano skype: v.i.p_888 dekui

 77.   Barborytė rašo:

  Sveiki,

  Ar kas nors važiuodami į Australiją laikėte IELTS egzaminą? Jei taip, ar jis jums padėjo susirasti darbą?

  Dėkoju už atsakymą

 78.   mindaugas rašo:

  Sveiki,
  galvoju iswaziuoti iAustralija padirbeti, butu gerai suzinoti kaip ir ka geriausia daryti, norint iswaziuoti. Mingass, gal butu galima suzinoti tavo emailá, per kuri galetum man suteikti informacijos arba gali tiesiog man parasyti mindoze@gmail.com.
  dekui uz atsakyma.

 79.   Tadas rašo:

  Sveiki šaunuoliai,

  Puikus blogas, natūrali pagalba, išsamūs geranoriški patarimai nusivylusiems lietuviams. Manau, kad dėl sudėtingesnių procedūrinių dalykų mūsų „lietuvių“ ten yra mažiau nei V. Europoje ir ačiū Dievui, kad visokie marozai ten negali atvažiuoti. Pats šiuo metu dirbu atsinaujinančių energetinių šaltinių srityje ir manau, kad Australija viena perspektyviausių vietų pasaulyje susirasti kvalifikuotą darbą būtent šioje srityje. Ką manote?
  Būsiu dėkingas už išsamesnį atsakymą :))) Sėkmės jums tolimoj šalelėj!

 80.   Benas rašo:

  As pats galvoju, bandyti vaziuoti i Aus per Zip travel, ir galvoju gal bunanat prie vietos butu lengviau susirasti darba arba gal kas padetu? Ar tesiog geriau bandyti imti darbo viza? Pats esu baiges menus, ar yra paklausos Aus su menais?

 81.   Mindaugas rašo:

  svx, Benai,

  ka reiskia baiges menus? :) Na jeigu moki kazka, ka gali parduot tai darba gaut butu nesunku ;).

  Kas leme tave rinktis ZIpa? :)

 82.   clod rašo:

  laba diena,

  po nauju metu planuoju keliaut i AU, i sydney, per ziptravel, student viza. Gal yra planuojanciu irgi vaziuot apie ta pati laika? Gal yra norinciu kooperuotis, del apsigyvenimo, del darbo paieskos…

  Blogo autoriau: koks tavo el. pastas, noriu sukontaktuoti.

  Aciu!

 83.   clod rašo:

  mano pastas beje: shutdown@xxx.lt

 84.   Adomas rašo:

  Sveiki sveiki,skaitau jus komentarus ir dziaugiuosi kad mindaugas ir visi kiti tai maloniai atsakymais dalinas, atejo ir man tokia mintis nesenai,nuvykti i sia vaizduotejej nuostabia sali.Kaip matau bendraminciu nemaza,tai manau jei jau ten ir isitvirtinsiu lietuvaiciu rasiu :) Domina darbo statybose uzdarbis.Aciu. Dar butu malonu kad mindaugas keliomis nuotraukomis supazindintu sia sali :)

 85.   mingass rašo:

  Sveikas,

  Dėkui. AUD pakilus virš 2.50Lt norinčių išvažiuoti srautai sumažėjo ;). Tad jau mažai kas rašo.

  Fotkės in da FB.

  Darbas statybose? Jeigu patirties turi, tai ten man rodos lietuvaiciai ieskojo darbuotoju, nes kartais darbu turi. Pastovaus darbo nelabai reiktu tikėtis.

  Šiaip statybose gavus visus leidimus darbui, Green cards ir pan (vietoj ten susižinosi ko reik statyboms) Atlyginimas paprastai virš 20dolerių per valandą. O šiaip nežinau - priklauso :).

 86.   saulius rašo:

  negi sunku naudotis visagale paieska google???? pyktis ima, zmones nori visko ant lekstes, manau logiska butu paklaust klausimu, kaip maisto kainos? koks poziuris i uzsieniecius ir pan, o ne ar gali padet darba… sorry, man tai atrodo kvailokai, anglai airiai usa, visi verziasi i OZ, o OZ valdzia noredama islaikyt savo autentiskuma sukure sistema vizu: 60 balu, tai reiskia kad visi igude zmones yra laukiami, daktarai, elektrikai, mechanikai..ir t.t. + santaupos, verslininkai, turtingi zmones…(kodel to nepadare uk, damn it)…
  manau kad daugeliui pradet reiketu nuo anglu kalbos kursu..nepykit taciau tai mano asmenine nuomone…
  o del pedagoginio issilavinimo, mano ziniomis, reikia: matematiku, anglu kalbos, science mokytoju…

 87.   Sigita rašo:

  sveikas mingass!

  norejau paklausti tavo nuomones apie vaziavima i Australija. Gyvenu anglijoje jau 5 metai cia ir universitetini issilavinima igavau.

  norejau paklausti kokia viza patartum tvarkytis?noreciau pabuti autralijoje bent keleta metu o gal net ten ir pasilikti.

  Ar angliskas universitetinis issilavinimas galetu man kaip nors cia pagelbeti ar nea? siaip baigiau graphic design ar paklausus tokie darbai aus?

  pazystamas anglas ten gyvena bet jis nelabai zino kaip susitvarkyti popierius lietuvos pilieciams:( galbut jei jis man parasytu iskvietima ar galeciau legaliai susirasti darba, gyventi?

  is anksto dekoju

 88.   saulius rašo:

  o kiek tau metu? kvailas klausimas taciau mano atveju as pabandziau skilled viza, ir man pasiule w&h visa, priezastis amzius, iki 31m manau daug kaip sitaip.. as uk 3.5 metu.. + ta viza galima dar metam prasitest, ir zinoma jau bunant tenai nusprendi ar nori likt ir pareiski nora del permanent vizos.. + kiek domejausi kad darba rast pagal specialybe sunku, kad ir su uk diplomu+ jiem reikia 2 metu darbo patirties .. taciau turbut visiem skirtingai..tavo vietoje bandyciau jau uk pilietybe jamt :) ir pasibandyt working holiday viza..250£ + bilietas apie 600£ i abu galus, mano paieskos ziniomis.. o skilled viza kainuotu apie 6000$ =3000£ na dar yra sponsoriu, taciau as nematau logikos, tai lyg kate maise, nebuvus pries tai oz..

 89.   saulius rašo:

  p.s. jamciau uk pilietybe if i was u ;)

 90.   Dzeraldas rašo:

  Sveiki visi,

  norejau paklausti, gal kas esate nuvyke i autsralija su turistine viza ir ten ja pasikeite i studento? Butu labai idomu suzinoti, kiek laiko tai uzeme, kokiu dokumentu reikejo ir kiek doleriuku reikejo??

  is anksto labai didelis thanks :)
  sekmes visiems

 91.   MarTeen rašo:

  Dzeraldai, parasyk savo meila…

 92.   Dzeraldas rašo:

  meilas: dzeraldas@email.lt

  dar karta is anksto aciu

 93.   dalia rašo:

  pasiriryzus ten vykt jei seima kartu

 94.   dalia rašo:

  kaip tai padaryti su vaikais

 95.   dalia rašo:

  taip kartu su vaikais vistiek cia ir gyvenimo nera gal ten butu geriau

 96.   teip rašo:

  svajoniu salis…..ech ne man jau

 97.   Marius ir Ramune rašo:

  Sveiki su drauge gyvename Airijoje drauge dirba as nea planuojame vaziuoti i AUSTRALIJA,kaip ten su darbais dabar,kai tie potvyniai prauze?laukiame atsakymu is anksto dekui…linkejimai ten esantiems lietuviams

 98.   Vytautas rašo:

  Sveiki gyvenu Airijoje, noriu vaziuti dirbti i Australija. Gal kas zinote kaip gauti Australijos darbo viza? Ar kur galima gauti daugiau info apie tai? Galit rasyt i mano emaila coach.ladybulls@gmail.com

  Dekoju is anksto

 99.   essay writer rašo:

  Great post, I enjoyed ready reading it, Keep posting good stuff like this.

 100.   Linsey Lysaght rašo:

  Some really nice stuff on this web site , I it.

 101.   filtered water rašo:

  Nice one for disclosing this information. I believe it is very helpful and definately forward it to close friends, also. If you carry on publishing regarding this I will surely carry on browsing your upcoming blog posts.

 102.   Vile rašo:

  Sveiki,
  noreciau gauti daugiau informacija apie Australija. Mane ji labai domina ir as tikrai susidomejau. Cia visi tiek daug rase na bet vistiek labai idomu butiu geriau jei man asmeninskai parasytu ir as galeciau daugiau paklausyneti. Visu pirma kaip gauti ta viza? kaip ten su jom? Tiesiog nusiperki viza ir sedi i lektuva ir skrendi? toks variantas galmas? Bunant ten galma sumastiti studijuoti ir likti ilgiau? O koks darbai paklausus? Baigus mokslus australijoje jau lengviau gausi darba nei is savo salies vaziuojant baigus kazka? Man reikia visu galimu variantu tad prasau parasykite man i el pasta ir zinoma su kainomis busiu labai dekinga :) Aciu labai is anksto.

 103.   by owner rašo:

  I know this isn’t exactly on topic, but I have a blog using the blogengine platform and I’m having problems with my comments displaying. Is there a setting I am forgetting? Maybe you could help me out? Thanks!

 104.   interesting news rašo:

  wonderful post. Ne’er knew this, thanks for letting me know.

 105.   Ricardas rašo:

  Sveiki

  Sitas forumas tai ziauriai geras;)

  Susirasinejau is australijos su zmogum kuris ten gyvena, ir daug visko prisiklausinejau, tai tas zmogus man pasiule toki varijanta:

  *Isvaziuoti su paprasciausia ir lengviausiai gaunama viza,tai yra turistine viza.
  *Paskui atvykus, paciam susirasti ir issinuomoti buta.
  *Toliau istoti i universiteta, ir istojes i universiteta automatiskai gauni leidima gyventi 2 metus.

  Tai va norejau paklausti Mindaugo, ar tai realu, nes toks planas man labai patiktu, nereiketu agenturom isleisti dideliu pinigu, ir pats galetum viska vietoje susitvarkyti. Nes as kiek supratau, jei istoji i universiteta, tai tu jau gali atsipusti ir sompana gerti. Nes atsimokes 2 metus, gali drasiai prasyti kad galetum pasilikti gyventi australijoje, o po 5,6 metu net yra imanoma jau gauti pilietybe(as cia pasakoju, tai ka man pasakojo)

  Tai va noreciau suzinoti ar tai yra imanoma, nes matau Miindaugas zinau daug apie tokius reikalus:)

 106.   ass rašo:

  o kaip ten ne su labai nedidele kalbele ar imanoma kur nors isidarbinti,ar i fabrika ar kazkur panasiai,cia turiu omenyje vurui,ACIU is anksto

 107.   KOTRYNA rašo:

  SVEIKI
  Saunus saitas ir nuosirdus atsakymai ,
  Mindaugai gal galetum pasufleruoti iki kokio amziaus yra galimybes isidarbinti,.fabrikai ,fermos ,barai….

 108.   vitalijus rašo:

  sveiki . noreciau paklausti nuo ko reikia pradeti kad isvykti i australija kokios vizos geriausei prasyti ? esu baiges automobiliu tech eksplotavima kolegijoj gal tai padetu ten ?

 109.   Sonata rašo:

  Sveiki, siuo metu musu seimyna gyvena Airijoje,visiem nepaslaptis cia nekas su darbais,mastom apie Australija..ji atrodo tokia nepasiekiama!noreciau jusu nuomones,siemet baigiau kirpejos profesija privaciame koledze kur gavau ITEC diploma pripazinta 33 salyse,Australijoje,JAV,Kanadoje ir t.t ar turetu musu seima kokiu nors sansu isvykti dirbti i Australija?ir kokiu budu,aciu labai kas malonesite padeti!

 110.   pelkiuvanda123 rašo:

  Sveiki visi :) Planuoju su draugu rugseji isvaziuoti i Australija gyventi,turiu viena drauga,kuris jau pora metu Sidnejuj gyvena,as taip par noriu ten keliauti,nes mano specialybei Sidnejus yra tinkamas krastas ir studiju kainos ikandamos,bet visvien yra dar klausimu del vizos. Gal kas galite patarti ar tiesiog atsakyti? :P Ar yra toks dalykas kaip laikina darbo viza ar pan? Nes draugas mano vaziuotu tik dirbti ten,o su turistine viza nieko negales daryt,taip pat as noriu pradziai kelis menesius padirbt ir tik tada stot i univiera,tai studentine viza tik veliau gauciau,o kaip daryti,kai noriu dirbti ten? As girdejau,kad reikia gauti darbo iskvietima arba kad egzistuoja kazkokia laikina(triju menesiu) darbo viza? Prasau,pakomentuokit,atsakykit,bet ka :) jei ka i pasta rasykit pelkiuvanda123@gmail.com

 111.   Mantas rašo:

  Sveiki. Kalba eina apie darbus. O jei man nereikia darbo. Visa gyvenima esu “self employer”. Kaip su sitais reikalais? Kitas klausimelis del nelegalaus atvykimo - tarkim zmogus plaukdamas jachta aplink pasauli islipo ir liko :)?

 112.   saulius rašo:

  na i australija ir as noreciau,ten nors silta.tik idomu kaip ten su automobiliu kebulu meistrais?ar yra auto paruosejams,dazytojams vietu ir ar ju ten reikia.diploma turiu paruosejo,dazytojo,o cia lietuvoj tai patys suprantat.kainos numustos ir uz kapeikas tikrai nedirbsiu.jei ka ka zinot pasidalinkit informacija.galit parasyt i el. pasta ssaulius@auto.lt

 113.   Zilvinas rašo:

  Sveikas Mindaugai,as planuoju su savo seima vykti gyventi i Australija,su kuo tenka bendrauti ir teirautis apie isvykima siulo naudotis agenturos ISMIRA paslaugomis,ten mums taip pat pasiule pasiimti studentiska viza,suveiktu stojima i vietini universiteta ir t.t.,bet yra klausimas,viskas butu tvarkoje bet as turiu du mazamecius pyplius,kaip butu su jais,ar uztektu tu pinigu uzdirbamu per tas 20 valandu,ar yra kokiu nuolaidu seimoms?Dekui is anksto!!!jei gali parasyk i mano meila :zmaldinis@gmail.com

 114.   Agne rašo:

  Sveikas Mindaugai, mane domina kaip ten reikalai su isvykimu i australija su vaikais, aciu uz ats.

 115.   Kristina rašo:

  Labas Mindaugai ir Justai :) noriu noriu noriu kelt sparnus į Australiją! Gyventi, dirbti ir džiaugtis gyvenimu. Gal galėtumėt pakonsultuot kokiu būdu yra lengviausia ir geriausia atsidurti ten?
  AČIŪ! k.kudarauskaite@gmail.com

 116.   mante rašo:

  sveiki ziuriu visi varot is airijos i australija, as irgi varau mokytis nuo rugsejo menesio, labai lengva gaut viza, mano vaikinas yra olandas isvaziavo pries menesi, sekasi lb gerai, tik darbo dar neieskojo nes norejo pakeliauti, varau i sydney , jeigu kas varot butu idomu susipazint kadangi ten draugu nebus kuri laika , butu faina ir su lietuviais pabendrauti!!! :)))) sekmes visiem kas varot !!

  Mantvydekudabaite@hotmail.com

 117.   Julija rašo:

  Sveiki gal zinote kiek lauko daro turistine viza i australija airijoje !!?? as jau laukiu apie 10 dienu , gal kas nors is airijos skridote? :))

 118.   Saule rašo:

  Sveiki visi! ;) noreciau jau sausio men vykti i Sidneju - studijuoti, dirbti (su studentiska viza), taciau prisiskaiciau visokiausiu komentaru apie Australija ir jau pradedu abejoti savo planais… Paskaiciavus, kiek kainuoja nuomotis busta (apie 300 aud/sav), tai panasiai uzdirbsi per savaite, o kur dar mokestis uz moksla, maistas ir kitos islaidos… Tai vat idomu man, ar visi ten taip skaiciuoja centa prie cento kad minimaliai pragyventu, ar kaip? Koks tada tikslas vaziuot, jei turesi vos ne bomzauti kad pragyventum :D

Rašyk komentarą