BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Kompiuterių ir foto nuoma

Australija jau seniai praeityje - reikės aplankyti kaip turistui vieną diena. O dabar reikia pareklamuoti savo naują veiklą fotoįrangos, kompiuterių ir ipad nuomą. Kadangi renginių, konferencijų ir mokymų organizavimas kiek pabodo, o nesmagu, kai ofise be darbo guli kompiuteriai - norėjau su Jums pasiūlyti nuomotis įrangą.

Galite išsinuomoti profesionalų fotoaparatą su plačiakampiais objektyvais - www.verslauk.lt/foto-nuoma. Labai gerai tinka fotografuoti renginiuose Canon 5D Mark IV ir ypač su Canon 16-35mm f/2,8 II USM L klasės objektyvu. Tikrai aštrus objektyvas padeda išgauti renginių nuotaikas. Galėjau Australijoje tokį turėti - nebūtų reikėję kavinėse dirbti :).

Renginiuose, o ypač parodose rekomenduoju naudotis iPad planšetėmis, kurios ypač praverčia norint susirinkti dalyvių kontaktus. Nebereikia susirinkinėti ant popieriaus lapų, kuriuos paskui reikia susivedinėti į savo kontaktus. www.verslauk.lt/ipad-nuoma.

Na taip, ir jeigu reikia kompiuterių Apple, Lenovo, Dell - turiu ir šių nuomai. Apie 30. www.verslauk.lt/kompiuteriu-nuoma. Jeigu reikia mobilios kompiuterių klasės - rašykit ar skambinkit. Mes sukūrėm ir sumontavom daugybę gražių filmukų :).

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyk komentarą